Korepetycje z języka angielskiego

Korepetycje z języka angielskiego

Angielski – język, który otwiera drzwi do sukcesu

Angielski jest bez wątpienia językiem, bez którego znajomości dziś się nie obejdzie. Jest on wymagany w szkole, pracy i podróży, przez co daje nam wiele możliwości, a także otwiera drzwi do nowych przygód i doświadczeń. To właśnie dlatego poznajemy go od najmłodszych lat – zaczynamy już w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Jednak nie zawsze nauka idzie tak, jak powinna, niestety zwykle z powodu niewłaściwych metod nauczania czy braku indywidualnego podejścia do ucznia.

W rezultacie mimo że język angielski nie jest szczególnie trudny do opanowania, istnieje wiele czynników, które mogą sprawić, że przyswajanie go staje się prawdziwym wyzwaniem. Brak pewności w posługiwaniu się obcą mową, kłopoty ze zrozumieniem gramatyki, trudności w zapamiętywaniu słownictwa czy te związane z prowadzeniem prostych konwersacji – wszystko to może prowadzić do frustracji, utrudniać postępy w nauce i powodować powstawanie zaległości.

Masz problemy ze zrozumieniem języka, chociaż zakułeś słówka a angielskiego uczysz się od lat. Nie rozumiesz co mówią do Ciebie po angielsku, a napisanie krótkiego tekstu to prawdziwa katastrofa …. te zajęcia są dla Ciebie. Pokażemy Ci, że nauka języka może być przyjemnością.

Propozycja dla uczniów szkoły podstawowej, liceum oraz technikum:

 • nauka języka od podstaw
 • przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów
 • przygotowanie do certyfikatów
 • przygotowanie do matury (podstawowej i rozszerzonej)
 • pomoc przy odrabianiu zadań domowych oraz w zrozumieniu przerabianego materiału w szkole,
 • pomoc w przygotowaniu do konkretnej lekcji
 • pomoc w nadrabianiu zaległości, wyrównywaniu różnic programowych
 • trening przed egzaminem ustnym
 • angielski od podstaw z podręcznikiem

Przygotowanie do matury pisemnej 

Podstawowej i rozszerzonej oraz ustnej, w tym przygotowanie do matury poprawkowej.

Oferta skierowana jest do osób w każdym wieku, które będą zdawać maturę z języka angielskiego ustną i/lub pisemną. Na zajęciach będzie przerabiany materiał, który zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej obowiązuje do matury. Nauczyciel będzie kład szczególny nacisk na poszerzeniu słownictwa.

Uczniowie na każdych zajęciach będą otrzymywać od nauczyciela materiał niezbędny do przygotowania się do matury, w tym zestawy zadań autorskich - specjalnie przygotowanych przez nauczyciela.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Propozycja zajęć skierowana jest do osób, które będą zdawać egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego. Program zajęć będzie dostosowany do potrzeb indywidualnych każdego z uczniów -będzie przeprowadzany test kompetencji. Podczas zajęć uczniowie powtórzą słownictwo, dłuższe wypowiedzi pisemne, jak i czytanie ze zrozumieniem. Dodatkowo powtórka będzie obejmować gramatykę.

Konsultacje

Zajęcia indywidualne, które obejmują:

 • przygotowanie do sprawdzianów, kartkówek, egzaminów
 • pomoc przy odrabianiu zadań domowych oraz w zrozumieniu przerabianego materiału w szkole,
 • pomoc w przygotowaniu do konkretnej lekcji;
 • pomoc w nadrabianiu zaległości, wyrównywaniu różnic programowych;

Język angielski branżowy

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z biznesem i chcących efektywnie wykorzystywać język angielski w środowisku biznesowym w tym tzw. Legal English. Zajęcia ukierunkowane są na doskonalenie umiejętności językowych w kontekście biznesowym. Celem zajęć jest poznanie specjalistycznego słownictwa z różnych obszarów biznesu oraz doskonalenie komunikacji w codziennych biznesowych sytuacjach: prowadzenie spotkań, rozmów telefonicznych czy negocjacji, pisanie wiadomości mailowych oraz przedstawianie prezentacji.

Konsultacje dla dorosłych

Zajęcia skierowane do osób mających konkretny problem językowy. Konsultacje to rozmowa dotycząca konkretnej potrzeby, np. określenia poziomu językowego, przeprowadzenia próbnego egzaminu ustnego czy rozmowy kwalifikacyjnej.

 • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim
 • przećwiczenie pytań rekrutacyjnych
 • wskazówki, jak radzić sobie z trudnymi pytaniami
 • przygotowanie w języku angielskim profesjonalnego CV oraz listu motywacyjnego

Korepetycje z angielskiego – ucz się z efektywniej

Kiedy tylko napotykasz trudności w nauce angielskiego, warto natychmiast sięgnąć po pomoc. Nauka języka angielskiego to proces, w którym szybko mogą pojawić się luki. Zaniedbując tę sferę, sprawisz, że będą narastać zaległości, które mogą doprowadzić do powstania przepaści między Tobą a innymi uczniami. Nie pozwól na to, bo gdy trudno dogonić klasę, to łatwo o całkowitą utratę motywacji.

Nasze korepetycje z angielskiego pozwolą Ci odzyskać kontrolę i pewność siebie, umożliwiając Ci efektywniejsze i bardziej satysfakcjonujące przyswajanie wiedzy. Zapewniamy innowacyjne metody nauczania oraz personalizowane lekcje, które sprawiają, że nauka przebiega nie tylko sprawnie, ale i w miłej atmosferze. Możesz liczyć na wsparcie dedykowanego korepetytora, który będzie dostosowywał materiał do Twoich potrzeb i tempa nauki. To szansa na szybkie postępy i sprawne nabieranie biegłości językowej.

Efektywne korepetycje skrojone na potrzeby ucznia

Jeśli angielskiego uczysz się już od dawna, ale wciąż nie idzie Ci to tak, jak można by oczekiwać, pora spróbować czegoś innego. Koniec z nudnymi lekcjami, szkolną presją i sztywnym programem. Podczas zajęć stawiamy na aktywność i zaangażowanie, dynamiczne i intrygujące formy pracy, ciekawe rozmowy, wykorzystywanie multimediów, ćwiczenia i warsztaty oraz gry i zabawy edukacyjne. To sposób na praktyczne zastosowanie wiedzy i szansa na intensywniejsze rozwijanie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

Udowadniamy, że nauka angielskiego może być prosta i intuicyjna. Zadzwoń i zapisz się na korepetycje, a pomożemy Ci zdobyć zarówno solidne podstawy języka angielskiego, jak i biegłość i swobodę w posługiwaniu się nim na co dzień. Wspólnie określimy plan Twojej edukacji i zrealizujemy cele niezależnie od tego, czy chodzi o poprawę ocen, przygotowanie do ważnych egzaminów, czy udział w międzyszkolnej olimpiadzie wiedzy.