Język polski dla obcokrajowców

Język polski dla obcokrajowców

Kurs przeznaczony dla cudzoziemców, którzy chcą płynnie mówić i pisać w języku polskim. Poziom kursu każdorazowo jest dostosowywany do uczniów. Marzysz o lepszej pracy i wyższych zarobkach, a może chcesz komunikować się poprawnie w języku polskim lub planujesz rozwój swojego biznesu to niezwłocznie zapisz się na nasz kurs.

W ramach zajęć proponujemy:

- kursy roczne,

- intensywne kursy tygodniowe (zajęcia indywidualne),

- przygotowania do egzaminu poświadczającego znajomość języka polskiego jako obecnego,

- małe grupy lub zajęcia indywidualne.

Znawcy języków twierdzą, że język polski należy do jednych z najtrudniejszych języków nowożytnych…… w sumie nie łatwo wymówić ,,król Karol kupił królowej Karolinie korale koloru koralowego”. Istnieje jednak na to sposób, zapisz się na nasz kurs. Nauczymy Cię gramatyki, poprawnego wysławiania oraz polskiej literatury. Mało kto wie, że język polski to jeden z najpopularniejszych języków świata - znajduje się w pierwszej czterdziestce. Coraz więcej osób także, chce się uczyć języka polskiego widząc wymierne korzyści z tego płynące.

Umożliwimy Ci zdanie egzaminu państwowego - certyfikowanego egzaminu z języka polskiego jako obcego, którego wynik będzie dokumentował poziom Twojej biegłości z języka. Będziesz mógł się nim pochwalić na rozmowie rekrutacyjnej lub obecnemu pracodawcy.

Grupy zajęciowe są tworzone na podstawie wstępnego testu językowego, który wykaże Twoją znajomość języka. Uczymy przede wszystkim według sprawdzonego programu: Hurra!! Po polsku. Tym samym sukces masz murowany.