Kursy językowe

Kursy językowe

Kursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Z języka angielskiego i niemieckiego. Na bazie podręcznika - od podstaw.

Kurs składa się z 34 zajęć po 90 minut każde i odbywa się w grupach 3-6 osobowych.

Zastanawiasz się, czy warto uczyć się języka obcego? Odpowiedź jest prosta - TAK. Znajomość języka obcego, a w szczególności angielskiego to w dzisiejszych czasach obowiązek. Standardowym wymaganiem na dobrze opłacane stanowiska pracy, jest jego znajomość w stopniu zaawansowanym. Nie da się też ukryć, że w związku z coraz powszechniejszym posługiwaniem się językiem angielskim, mile widziana przez pracodawców jest znajomość, co najmniej dwóch języków obcych.

Dodatkowo znajomość języka obcego, co najmniej w stopniu komunikatywnym umożliwia swobodne podróżowanie, nawiązywanie nowych znajomości oraz poznawanie tekstów kultury w oryginałach. Popularne jest także studiowanie na zagranicznych uczelniach, które ciężko sobie wyobrazić bez znajomości języka obcego. Termin ,,globalna wioska” jest wszechobecny i bardzo aktualny.

Bardzo często u osób, które nie są pewne swojej znajomości języka obcego pojawia się bariera językowa. Powoduje ona blokadę w swobodnej komunikacji i sprawia, że wypadamy gorzej min. na rozmowach rekrutacyjnych.

Uczęszczając na nasze zajęcia poczujesz się pewniej, a każda rozmowa w języku obcym sprawi Ci przyjemność. Dzięki indywidualnemu podejściu naszych lektorów do każdego z uczniów z zajęcia na zajęcie poczujesz, że lepiej posługujesz się wybranym językiem.

To od Ciebie zależy, czy nie chcesz zostać w tyle. W swojej ofercie mamy język angielski i język niemiecki, zapraszamy do kontaktu. Kursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Z języka angielskiego i niemieckiego. Na bazie podręcznika - od podstaw.