O nas

Kim jesteśmy?

W Centrum Korepetycji Belfer koncentrujemy się na potrzebach każdego ucznia. Wiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy. Tym samym dostosowujemy nasz program i sposób nauczania do potrzeb indywidualnych. Naszym głównym atutem i tym, co nas wyróżnia, jest mała grupa uczniów (od 2 do 4 osób) oraz młoda i doświadczona kadra nauczycieli, która jest otwarta na wszelkie Państwa propozycje. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć korepetycyjnych.

Dodatkowo zgodnie z obecnymi standardami edukacyjnymi koncentrujemy się na praktycznym zastosowaniu przekazywanej wiedzy wykorzystując nowoczesne metody edukacyjne.

Co nas wyróżnia?

 1. Małe grupy - Zajęcia odbywają się z nauczycielem w grupach od 2 do 4 osób lub indywidualnie. Sami Państwo wybierają w jakiej grupie chcą się uczyć.
 2. Indywidualne podejście - Dla nas każdy uczeń jest wyjątkowy, dlatego zawsze dostosowujemy program zajęć do konkretnych potrzeb.
 3. Młoda i doświadczona kadra z pasją - Nauczanie to nasza pasja, dlatego zależy nam aby nauka z nami sprawiała Państwu radość i umożliwiła realizację wyznaczonego celu np. zdania matury. Cieszymy się z Państwa sukcesów.
 4. Wyjątkowa atmosfera - Zajęcia to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale zarówno ludzie, spotkania, kawa czy herbata w oczekiwaniu na zajęcia. Wiemy o tym i dbamy by każdy czuł się z nami dobrze.

Czekamy na Was!

Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych:

 • przygotowanie do matury;
 • przygotowanie do egzaminu po 8-klasie;
 • językowe (angielski i niemiecki);
 • zajęcia indywidualne przygotowujące do konkretnych lekcji w szkole (sprawdzianów klasówek);
 • przygotowujące do konkursów, olimpiad;
 • zajęcia w grupach (od 2 do 4 osób);
 • zajęcia indywidualne (każdy rodzaj zajęć);